Jdi na obsah Jdi na menu

Proč jsme se rozhodli pro BARF ?

O stravě BARF jsme uvažovali již, když jsme si pořídili naši první fenu Bekure. Ačkoliv jsme ještě neměli dostatek potřebných informací a také asi z důvodu jistých předsudků. Jsme toto nijak dál neřešili a krmili jsme kompletními krmivy. Vystřídali jsme několik značek (některé nám vyhovovali méně a některé více), avšak nehledně na to,  jsme u Beky po nějaké době zaznamenávali jisté nechutenství. Ale, ruku na srdce, komu by se chtělo jíst každý den stále to samé. A jistě i dříve, pes jakožto lovec, měl ve své potravě rozmanité druhy masa a potravy. Nikoliv každý den, měsíc a rok to samé.

Naše rozhodnutí pro krmení BARF přišlo, jelikož docházeli granule pro oba psi. A jelikož jsme krmili oba stejnou značkou a Yině krmení nevyhovovalo, pátrali jsme znovu na interentu, jakou jinou značkou budeme nyní krmit . Toto věčné sezení u internetu a pročítání diskuzí a článků už nás začínalo dost znechucovat. A vedlo to až k tomu, že jsme jednoho dne sedli k internetu, zkontaktovali dodavatele masa, vyprázdnili mrazák a učinili objednávku na cca40 kg masa.

A pročítání diskuzí a článků o granulích, konzervách a jiných kompletních krmivech. Vystřídalo pročítání o přirozené stravě BARF.

Postupně na tyto stránky do této sekce tedy budem přidávat poznatky, které budem v průběhu BARFování zaznamenávat...

 

Příspěvky

Zajímavý příspěvek o konzervantech v krmivech

1. 2. 2012

Zajímavý příspěvek o konzervantech v krmivech ... čtěme pozorně etikety ...